O nas

PharmaTeam powstał, aby wykorzystywać wiedzę, umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie menadżerskie i świadczyć usługi doradcze firmom z szeroko pojętej branży farmaceutycznej, działającym na rynku leków, suplementów diety i wyrobów medycznych.  

Nasze usługi obejmują doradztwo w większości procesów i obszarów działania firm - od R&D i RA, przez IO i QA do S&M – od idei produktu, przez jego rozwój, rejestrację, produkcję i systemy zapewnienia jakości aż do strategii, marketingu i efektywnej sprzedaży.

Kreujemy pomysły. Opracowujemy strategie. Umiemy znaleźć szanse i dostrzec na czas zagrożenia. Ocenić prawidłowo mocne i słabe strony przedsięwzięć. Jesteśmy praktykami z ogromnym stażem i doświadczeniem w farmacji.

Leki i suplementy, których idee opracowania i wprowadzenia na rynek zostały przez nas stworzone, są codziennie kupowane przez pacjentów w aptekach. Przez wiele lat jako doświadczeni menadżerowie budowaliśmy dla firm marki, rozwijając ich wartość i przewagę na rynku farmaceutycznym. 

Teraz chcemy podzielić się z Wami umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem. 

Zapraszamy do współpracy.

Agnieszka Raczko-Wojczyszyn  &  Małgorzata Osadowska-Glinka