Oferta szkoleniowa

Z naszych doświadczeń zawodowych wynika, że trzy główne zagadnienia spędzają sen z powiek nawet najlepszym menadżerom, niezależnie od etapu rozwoju firmy.

Zmiana - jak skutecznie wprowadzić i utrzymać zmiany?
Zaangażowanie - jak je wygenerować?
Zarządzanie czasem.

Te trzy zagadnienia, w praktyce, są ze sobą ściśle powiązane. Zmiana się nie dokona, jeśli nie będzie towarzyszyć jej zaangażowanie.

Trudno oczekiwać zaangażowania, jeśli pracownicy niewłaściwie zarządzają czasem i mają źle zorganizowana pracę.

Wiedza dotycząca ww. zagadnień powinna być w każdym przedsiębiorstwie dostępna. Uważamy, że jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania i rozwoju firmy. Dlatego, choć nie jesteśmy firmą szkoleniową, oferujemy dzielenie się naszą wiedzą na te tematy. Jako firma doradcza, biznesowa, wiemy, że sukces organizacji zależy także od tego czy jej kadra kierownicza średniego i wysokiego szczebla w praktyce umie wprowadzać zmiany, budować zaangażowanie i sensownie zarządzać czasem swoim i swoich pracowników.

Szkolenia mają charakter autorski i są przygotowane w oparciu o ogólnie dostępną wiedzę oraz własne praktyki z wieloletniego zarządzania zespołami w różnych obszarach (IO, QC i QA, S&M, R&D, F&A).

Oferujemy powyższe szkolenia w formie spersonalizowanej. Po wizycie u Państwa i zapoznaniu się z problemem, jego specyfiką i Państwa oczekiwaniami, opracujemy program szkolenia dedykowany konkretnym potrzebom. Formę przekazu dostosujemy tak, aby uzyskać jak najlepszą efektywność szkolenia/warsztatu.

Dodatkowo oferujemy szkolenia i wykłady z zakresu nadzoru na bezpieczeństwem stosowania produktów farmaceutycznych i kosmetyków.